Create an Account

HAKKIMIZDA

 

Türkiye de sayılı gömlek firmalarından olan firmamız 1974 yılından beri imalat yapmaktadır. Her yeniliğe ve teknolojiye açık olduğumuzdan senelerdir ayakta durmayı başarabilmekte, sürekli gelişim göstererek sektörde yerimizi üst sıralarda bulabilmekteyiz.

Üretimimizin önemli bir kısmı 20 seneyi aşkındır yaptığımız özel markalara mamul ve fason ihracatı ve diğer kısmı kendi markalarımızla satışını gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel takım arkadaşlarımızla sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Gücümüzü sağlam altyapımız ve makul fiyatlarımızdan almaktayız.

45

Farklı Parça

12000

Dikiş

GÖMLEKLERİMİZ HAKKINDA

Her Paşasoy gömleği yaklaşık 45 farklı parça ve 12000 adet dikişten üretilmektedir.
Gömlek yaka yelpazemiz, her stile ve yüz şekline uyacak şekilde tasarlanmıştır.
Kaliteli gömlek başta kumaş, tela, dikiş ipliği ve düğmeler gibi kaliteli malzemelerle olur.
Farklı tarzlarımızla her durum için bir gömleğe sahibiz, zamansız toplantılardan resmi akşam kıyafetlerine ve hafta sonu rahat günlük giyime.

İş Gömleğimiz

İmza kumaşlarımız bir Paşasoy gömleğinden beklediğiniz her şeyi tanımlar. Bakım gerektirmeyen, gün boyu süren performans için geliştirilen bu kumaşlar, iş gardırobunuz için mükemmeldir.

Günlük Gömleğimiz

Yıkanmış kumaşlar yumuşak fakat şık bir görünüme sahiptir. Mevsimine göre denim, oxford ve flanel gibi spor gömleklerimiz denemeniz için sizi bekliyor.

45

Farklı Parça

12000

Dikiş

PAŞASOY’UN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK BAKIŞI

Bizim için yüksek kalite sürdürülebilirliğe eşittir. Uzun ömürlü gömlekler üretmeyi ve bunu yaparken olumsuz çevresel ve sosyal etkileri en aza indirmeyi hedefliyoruz. Daha sürdürülebilir bir giyim endüstrisine atılan ilk adımın, dayanıklı ve zamansız ürünleri tanıtmak olduğuna inanıyoruz.

Yüksek kaliteli pamuk elyaflarımız ve eşsiz son işlemlerimiz zamansız, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler yaratır.

Tedarik zincirimizin kontrolüne sahip olmak çok önemli. Birkaç partnerle uzun vadeli ilişkilere odaklanıyoruz ve asla adil iş koşullarından ödün vermiyoruz.

Sürdürülebilirliği işimizi geliştirmek için bir itici güç olarak görüyoruz. Daha az çevresel etkiye sahip olan malzemeleri araştırıyoruz ve tüketicilerimize gömleklerinin ömrünü uzatmasına yardımcı oluyoruz.

45

Farklı Parça

12000

Dikiş

TASARIM VE ÜRÜN GELİŞTİRME

Ürünlerimizi ve üretimimizi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek konusunda kararlıyız. Bir ürün uzmanı olarak, yenilik ve özgünlük duygusu eklemeye devam etmek için her küçük ayrıntıda yenilikçi olmamız gerekir. Bunu yapmanın tek yolu, işlemin her adımını kontrol etmektir; en iyi pamuk lifi seçiminden, doğru dikiş tekniğini kullanmaya kadar.

Sürdürülebilir tasarım, olumsuz çevresel ve sosyal etkiyi en aza indirecek şekilde uzun ömürlü ürünler oluşturmakla ilgilidir. Kısa yollara yer yok. Sadece en iyi tedarikçilerle çalışın ve daima en yüksek kalitede pamuk kullanın – bükülmüş, dokunmuş ve bitmiş halde en iyi şekilde. Her şey tasarım aşaması ile başlar. Uygun olanı, malzemeyi, rengi, baskıları ve kaplamaları seçtiğimizde, tüm değer zinciri boyunca çevresel gelişmelere olanak sağlayan bu sürdürülebilir seçimleri yapabiliriz. Sürdürülebilir yüksek kaliteli malzemeler bulmak zordur, ancak en düşük çevresel etkiye sahip en iyi kalitede malzemeleri elde etmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

45

Farklı Parça

12000

Dikiş

ÜRETİM

Bir ürün uzmanı olarak, Paşasoy’un bilinen üstün performansını garanti etmek için üretim sürecinin her aşamasını izleyebiliriz.

Tedarikçilerimizle yakın çalışıyoruz ve mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlamak için haftalık ziyaretler yapıyoruz. Tüm tedarikçilerimizin, her tedarikçideki çalışma koşullarını düzenleyen davranış kurallarımızı ve etik kurallarımızı imzalamaları gerekmektedir. Bağımsız üçüncü taraf kuruluşlardan hem kurum içi hem de dış denetim olmak üzere düzenli kontroller yapıyoruz.

Yüksek kaliteli hammaddeler ve üstün bitim işlemleri kullanarak, tüketicilerin uzun süre kullanabilecekleri dayanıklı, zamansız ürünler yaratıyoruz. Bu kalite ve işçilik, müşterilerimizin zevk alması için stil ve rahatlığa dönüşüyor, ancak aynı zamanda modaya daha sürdürülebilir, daha az israf edici bir yaklaşım.

Gömleğinizi doğru bir şekilde koruyarak, sadece ömrünü uzatmakla kalmaz, aynı zamanda çevre üzerindeki olumsuz etkisini de azaltırsınız.

45

Farklı Parça

12000

Dikiş

GENEL KURALLAR

– Her gömlek için daima yıkama talimatlarına uyun.
– Düğmeyi açın, yakayı açın ve gömleği ters çevirin.
– Çamaşır makinesini aşırı doldurmayın.
– Çamaşır makinesini düşük kurumaya ayarlayın.
– Yıkama programı tamamlandığında, bir askıya asın ve yakayı ilikleyin. Manşeti, yakayı ve ön patı yavaşça gerin. Gömleğini sıkmayın.
– Bu ekstra son işlem dokunuşu için hafif bir ütü istenebilir. Manşeti ve yakayı yüksek bir ısı ayarında ütülemekten kaçının, ısıyı indirin ve yavaşça ütüleyin.

Normal gömlekler için 30-40C yıkama programını öneriyoruz. Daha kirli gömlekler için 40-60C yıkama programı kullanabilirsiniz ve gerekirse lekelere yıkamadan yaklaşık 30 dakika önce deterjanla ön işlem uygulayın. Makineyi enerji tasarrufu sağlayan ve aşınma ve yıpranmayı azaltan düşük sıkmalı kuru programa ayarlayın. Daima çamaşır makinenizi doldurmaya çalışın fazla doldurmadan.

Yıkama tozunu doğru bir şekilde ölçün ve fazlalığı azaltmak için yıkama tozu paketindeki önerileri izleyin. Çamaşır tozu miktarı, suyun sertliğine göre belirlenir. Yumuşak su daha az yıkama tozu gerektirir. Ayrıca gömleği temizlemenin gereksiz olması nedeniyle kumaş yumuşatıcı kullanmanızı önermeyiz. Mümkünse, gömleğinizi oda sıcaklığında bir askıda kurumaya bırakın.

Back to Top